+90 (312) 443 00 09   info@impogroup.com

Anasayfa     Kurumsal     Hakkımızda     Hakkımızda 27 Eylül 2016

Hakkımızda

İmpo (Uluslararası Yönetim ve Proje Ofisi) olarak faaliyet yürüten firmamız hibe programlarına yönelik olarak girişimci ve işletmelere Projelendirme yapmakta ve onların hibelerden yararlanmasına katkı sağlamaktadır. Firmamız kamu ve özel kuruluşlara yönelik olarakda organizasyonlar yapmakta ve müşterilerinin bir organizasyonda ihtiyaç duyacakları konferans salonu, promosyonlar ve diğer ihtiyaç duyulan hizmetler konusunda yardımcı olmaktadır. Firmamızın faaliyet alanlarından olan eğitimler konusunda bireylerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak kariyer programlarını düzenlenmesi ve işletmelere, Sivil Toplum Örgütlerine yönelik olarak Kurumsal yapılarının güçlendirmelerine katkı sağlayacak eğitim programları düzenlenmektedir. Firmamız uzman ekibi ile müşterilerine marka tescili, belgelendirmeler ve kurumsal kimlik çalışmalarında gerekli hassasiyet göstererek hizmet sunmaktadır.

Neden İMPO;

Firmalara sahip oldukları insan kaynakları gücünün fark etmeleri, yüksek niteliğe sahip ve kurum kültürne uyum sağlayabilecek kişileri organizyonlarına katmaları ve elde tutmaları için çözümler geliştirir. Organizasyonların karşılaştıkları ya da karışabilecekleri problemlerin saptanması ve çözümlemei aşamalarında danışmanlık hizmeti verir. 

İş Ahlakımız;

Bilgi ve deneyimi paylaşmak...

Kurum içi iletişimi güçlü tutmak...

Birlikte öğrenmek ve gelişmek...

Üstlediği  projeleri, süresi ve kapsamı ne olursa olsun, bir "yatrım fırsatına" dönüştürmek...

Müşteri memnuniyetine önem vermek...

Kurumsal yapı ile hareket etmek...

Uzun vadeli çözümler üretmek..

Tarihçemiz

- 2011 yılında Adıyaman'da kuruldu.

- 2011 Yıllında Gaziantep ofisini açtı.

- 2011 Yılında Hatay (Antakya) ofisini açtı.

- 2013 Yılında Ankara ofisini açtı.

- İŞKUR tarafından Özel İstihdam Bürosu olarak Yetkilendirildi. 

- TSE'den hizmet yeterlilik belgesi alındı. 

- Çözüm ortağı firması ile birlikte büünyesine Uluslararası Marka Baş Denetçi bulunan firmadır. 

   İMPO sahip olduğu gücünü, insan kaynakları danışmanlığı alanındaki tecrübesinden ve sadık müşterilerinden alır. Bugüne kadar 200 civarında firma ile KOSGEB, Yatırım teşvik ajanslar ve insan kaynakları alanındaki ihtiyaçlarını İMPO’nun sunduğu yenilikçi çözümlerle karşılamıştır. Çok ofisli ve Türkiye’nin bir çok ilinde çözüm ortaklı çalışma yapısı sayesinde farklı illerden gelen taleplere de rahatlıkla çözüm üretebilen İMPO, dinamik ekibi ile müşterilerine etkili ve hızlı hizmet sağlar. İddialı veri tabanı, referansları ve hizmet anlayışı İMPO’nun sağlam ve sürekliliğe dayanan geçmişinin izlerini taşır.
Sosyal Medyada Paylaş