+90 (312) 443 00 09   info@impogroup.com

Anasayfa     Kurumsal     Uzmanlarımız     Uzmanlarımız 14 Aralık 2016

Uzmanlarımız

Proje Uzmanı

Hibe programları hakkında bilgi sahibi,uluslarası proje ekipleriyle uyum içinde çalışabilen, projeleri teknik olarak analiz edip ve planlayabilen, ürün yönetimi hakkında deneyim sahibi,analitik düşünen,karar alma becerisi yüksek kişidir.

Marka Danışmanı

Markanın kısa ve uzun vadeli stratejilerine, yıllık pazarlama planının hazırlanmasına katkıda bulunan,ürün ve ambalaj geliştirme süreçlerini marka yöneticisi ile birlikte yöneten,aylık bazda ürün maliyeti ve karlılık analizleri yapan,kongre, fuar ve seminerleri organize eden ve markayı temsil eden kişidir.

Belgelendirme Uzmanı

ISO 17021, ISO 22003 ve ISO 27006 standartları konularından yetkin,belgelendirme ve denetim proseslerinin tümüne hakim,organizasyon yapabilme yeteneği olan,hızlı, düzenli ve programlı çalışma düzenine sahip,kişidir.

Organizatör

Ekip çalışmasına yatkın,ekip iletişimi iyi olan,sempozyum, kongre, seminer, özel etkinlik, teşvik ve motivasyon programlarını organize eden kişidir.

Mühendis

Üniversitelerin Jeofizik mühendisliği bölümünden mezun,raporlama işlemlerini yapan kişidir.

Eğitmen

Alanında uzman,eğitmenlik deneyimi olan veya eğitim verme konusunda kendine güvenen, iletişim gücü yüksek, yeniliklere açık ve insan ilişkileri gelişmiş,kişisel gelişim ve girişimcilik eğitimleri veren kişidir.

Yatırım Uzmanı

Analitik yönü güçlü ve iletişim becerilerine sahip,müşteri odaklı çalışan,piyasa bilgilerine hakim kişidir.

İnsan Kaynakları Uzmanı

Personel seçme konusunda bilgi sahibi, kariyer portallarında aday seçmesi yapabilen, personel özlük işlerine hakim, iş kanunu ve uygulamaları konusunda bilgi sahibi kişidir.
Sosyal Medyada Paylaş