+90 (312) 443 00 09   info@impogroup.com

Anasayfa     Bireysel Danışmanlık     ORGANIZASYON     Reklam Filmi 15 Aralık 2016

Reklam Filmi

Çekimi profesyonel alanında uzman bir kadro ile yapılmalıdır. Reklam filmleri animasyon  veya gerçek olarak hazırlanabilmektedir. Bunun yanında oyuncu kullanılarak senaryolu reklam filmi çekilebilir. Bir diğer çözümde stüdyoda ürünlerin gerçeklerinin çekimi ile oyuncusuz ürün ağırlıklı reklam filmi hazırlanabilir.

Reklam filmi çekimi senaryo yazılarak oyuncular ile hazırlanan TV reklam filmi ne denir. Reklam filmi çekimi öncesinde firmamız hedef kitlenizi tespit eder. Hedef kitlenize uyacak, etkileyecek fikir geliştirilir. Reklam filmi çekimi öncesinde bu TV reklam filmi fikrinin senaryosu yazılır. 

 

Reklam filmi çekimi konusunda uzman bir yönetmen, reklam yönetmeni bu senaryonun hangi oyuncular ile nasıl çekildiğinde etkili olacağını geliştirir. Daha sonra reklam filmi çekimi yapılacak mekan tespit edilir. Reklam filmi çekim’inde kullanılacak oyuncular, kostümler tespit edilir. Reklam filmi çekimi gerekli teknik ekipmanı ve ekibini yönetmen belirler. TV reklam filmi çekimi sonrasında reklam filminin kurgusuda büyük önem arz eder.
Sosyal Medyada Paylaş